CHINABLOOM – GALLERIA AVM

0 (312) 236 50 60
Mutlukent Mahallesi 2432. Cadde No:97 B Blok /14, Galleria Alışveriş Merkezi 06810 Çankaya/Ankara
Hergün 11.30 - 23.00

CHINABLOOM – MAIDAN YAŞAM MERKEZİ

0 (312) 557 55 55
Mustafa Kemal Mah. 2118 Cadde Maidan Yaşam Merkezi A Blok No:4A/182 06530 Çankaya/Ankara
Hergün 11.30 - 23.00
Back to top
Chinabloom

Hakkımızda

Uzakdoğu, benzer gibi gözükse de birbirinden farklı kültürleri ve tatları içinde barındıran egzotik coğrafya. Zenginlik, renk ve farklılıklarla dolu. Her zaman çekici ve davetkar ama bir o kadar da gizemli. Uzakdoğu kültürünün en önemli ve de dünya çapında tanınan öğelerinden biri de hiç şüphesiz eşsiz mutfağı ve unutmaz tatları. İşte bu sebeple, CHINABLOOM yüzyıllardır süregelen bu kültür efsanesinden aldığı ilhamla ve çağdaş bir anlayışla ilk şubesi başkent Ankara’da açmış olan, başarı ve kalite odaklı bir yeme-içme oluşumunun adıdır.

Diğer bir deyişle CHINABLOOM; insan ve doğa arasında var olan dengelere saygılı, aynı zamanda da geleneksel değerlere sahip ama yeni nesil bir gastronomi deneyimidir aslında.

Daha sağlıklı yeme-içme ihtiyacının giderek arttığı günümüzde gerek kullanılan malzemeler gerekse pişirme teknikleri ile her zevke uygun alternatifler üretmek ve bunu da yepyeni bir restoran konsepti çatısı altında hayata geçirmek amacıyla yola çıkan Suat Kantarcıoğlu ve Mutlu Köktürk’ün ortak projesidir CHINABLOOM.

Aldıkları akademik eğitim sonrası atıldıkları profesyonel yaşamda uzun yıllardır, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde önceleri çıraklığını ve daha sonrasında da ustalığını yaptıkları yiyecek-içecek ve ağırlama sektörlerinde artık sayılı uzmanlardan olan bu iki girişimcinin ortaklaşa oluşturdukları, üstün nitelikli ve rafine bir marka ve de kaliteli bir yeme-içme konseptidir CHINABLOOM.

Alışılmış Uzakdoğu konseptlerinin aksine yeme-içme aktivitesini herkes için daha dinamik ve daha keyifli bir hale getirerek markalaşmak ve sürdürülebilir bir başarı hikayesi yaratarak bir zincir haline gelip hem Türkiye’de hem de yurtdışında hizmet vermeyi hedefleyen iddialı ama bir o kadar da prensipli bir markadır CHINABLOOM.

KISACASI,

CHINABLOOM, YEPYENİ VE DE ALABİLDİĞİNE KEYİFLİ BİR LEZZET YOLCULUĞUNUN DİĞER ADIDIR.